Altunbasş Metal Logo
Altunbasş Facebook Altunbaş Twitter
Altunbaş Metal Ürünleri Tarım Gıda Nakliye San. Tic. Şti.
Altunbaş Metal Anasayfa Altunbaş Metal Hakkımızda Altunbaş Metal Ürünler Altunbaş Metal Ürün Özellikleri Altunbaş Metal İletişim
Paslanmaz Sac Levha Paslanmaz Çelik Boru Dikdörgen Kare Profil        Altunbaş Metal Paslanmaz San. Tic. Ltd. Şti.

Paslanmaz ve çelik sektöründeki 2013 yılında kurulan, genç ve dinamik bir firmadır. Altunbaş Metal, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, sektöründe kazandığı tecrübe ve deneyimle, paslanmaz ve çelik alanında geniş kapsamlı ürün ve hizmet sunmaktadır. Boru, profil, sac, lama, köşebent, çubuk dirsek ve daha bir çok ürünün yer aldığı firmamızın esas amacı siz değerli müşterilerimizle firmamızı daha da ileri götürmektir.

Misyonumuz ;
Müşterilerini, yatırımlara ilişkin hak ve sorumlulukları, yatırımların riskleri, getirileri ve işletmesi konularinda eğitmek, müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek, şirket içi tüm çalışanlarımız arasında profesyonelliği ve uzmanlığı teşvik etmek suretiyle müşteri sorunlarının çözümünün ve çözümün etkinliğinin artmasını sağlamak, müşterilerimize yapacağımız bu katkılarla ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz ;
Altunbaş Metal, kalite yönetimine verdiği önemle müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı, insan ve çevre sağlığını güvence altına almayı ve tüm faaliyetlerini sürekli geliştirmeyi şirket politikası olarak benimsemiştir. Bu prensip ışığında şirket vizyonumuz, şu üç ana temele dayanmaktadır;

Müşteri Odaklılık :
Altunbaş Metal için müşteri her şeyden önce gelir. Müşterilerimize en üst kalitede hizmet sunmak esastır. Altunbaş Metal ancak müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini sağlayarak başarılı olacaktır.

Dürüstlük ve Profesyonellik :
En üst düzeyden en alt düzeye, tüm Altunbaş Metal çalışanları şirketin etik kurallarına ve mesleki değerlerine tam bir uyum içinde olmak zorundadır.

Kurumsal Değerler
Yenilikçi,
Paydaş Memnuniyeti,

İlkelerimiz
Teknoloji odaklı,
Uzmanlık sahibi,
Katma değer yaratan,
Çalışan memnuniyetini gözeten,
Sürekli iyileşen (öğrenen organizasyon),
Verimliliği önde tutan,
İşbirliğine ve paylaşıma önem veren,